Příběhy našich klientů

Poslední losování v nákupní soutěži proběhlo 8. 1. 2021

Nákupní soutěž byla tímto losováním ukončena, ale nevěště hlavy, soutěžit o Teslu ještě budeme! Sledujte náš web a Facebook a budete vždy informováni o vypsaných soutěžích.


 

Šťastní výherci nás těší

Stále losujeme výherce Tesly na víkend v „nákupní“ soutěži

Ze všech objednávek přijatých na zboží od českého či slovenského Radetonu losuejeme každý kvartál nového výherce elektromobilu Tesla na víkend. Zázna z posledního losování najdete níže. Tesla pojede opět dělat radost a pokud jste nevyhráli právě Vy, nebojte. O Teslu budeme losovat ještě jednou a lístečky z osudí nevyřazujeme 😉
Takže pokud Vaše firma nakoupila kdykoli během roku 2020, v losování 08. 01. 2021 můžete stále ještě vyhrát právě Vy.

Jak jste soutěžili o Teslu na plynařské konferenci?

Na plynařské konferenci v Třinci jsme pro vás letos kromě představení nového přístroje měli připravenu také soutěž o Teslu na víkend. Poukaz na víkend s Teslou jsme ukryli do trezoru, který otevře pouze 4-místný kód. Abychom vám usnadnili hádání, dostali jste i šifrovanou nápovědu 🙂
Jak jste se s úkolem popasovali jsme zachytili na krátkém videu.

Další „Teslovýhra“ putuje na Slovensko

3. lsoování Tesly na víkend ze všech přijatých objednávek na zboží proběhlo 10. 10. 2019. Výhru nám pomohl vylosovat jeden z účastníků trasovacího školení a Tesla se projede k zákazníkovi na Slovensko. Gratulujeme 🙂

 

Máme další 2 výherce

Známe další 2 výherce Tesly na víkend a výherce věcné ceny. Tentokrát jsme losovali z objednávek přijatých během prvního pololetí, z úspěšně vyřešených kalendářových hádanek během 1. pololetí a výherce věcné ceny z odpovědí na hádanku za květen-červen.

Tesla jako kanalizační vůz?

Že je elektromobil Tesla jen na „fajnové ježdění“? To vůbec není pravda!
Na tři dny jsme naši Teslu Zlatušku proměnili v profesionální kanalizační vozidlo, abychom Vám přímo na stánku ukázali, že mobilní inspekční systém Rovion® se vejde do kufru každého vozu.

Návštěvníci našeho stánku na výstavě VOD-KA v pražských Letňanech navíc opět měli šanci vyhrát Teslu na víkend.

 

Proběhlo další losování

Opět se u nás losovali výherci, tentokrát nám výherce pomohli vybrat účastníci právě probíhajícího školení trasování.

Výherci na konferencích a výstavách

Jak jistě víte, Teslu na víkend můžete vyhrát i během akcí jako jsou konference a výstavy, kterých se Radeton účastní. Letos Teslu na víkend vyhrávají ti, kteří správně uhádnou 4 místný kód od našeho speciálního trezoru, ve kterém jsou schované klíčky od elektromobilu.

 

 

Další losování výherců Tesly na víkend

Video z dalšího losování výherců Tesly na víkend. Tentokrát máme výherce 3 a loučíme se se stolním kalendářem 2018.

Kdo vyhrál a jaké jsou vyhlášeny soutěže pro rok 2019?

Tesla opět v gala

Naše načančaná Tesla se už podruhé stala součástí svatebního obřadu. V kostele Všech svatých v Ořechově u Brna byla společně s Petrem Svobodou svědkem chvíle, kdy si Vojta s Petrou řekli své „ano“.

I vy můžete zažít krásné vzrušující chvíle ve společnosti našeho vymazleného vozítka.

Jak se dostat k Tesle? – Možností je hned několik. Vše se dozvíte právě zde.

 

Máme další 2 výherce!

10. 7. 2018 proběhlo další slosování o Teslu na víkend. Vybírali jsme výherce hned ve 2 „kategoriích“. Šanci na výhru měli ti, kteří soutěžili s našimi hádankami v kalendáři a správně odpověděli na některou hádanku ve druhém kvartálu, a ti, kteří v letošním roce zakoupili od Radetonu jakýkoli přístroj.

Nestihli jste toto slosování? Nevadí, losovat budeme ještě 10. 10. 2018 a 10. 1. 2019. A navíc vaše jména z osudí nevyřazujeme 🙂

Jak proběhlo losování a kdo Teslu nakonec vyhrál se můžete podívat zde:

Za správný tip Tesla na víkend

Snažíme se přinášet vám zpestření, hry a radost také na akcích, kterých se účastníme.
Zatím poslední příležitost byla na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2017 v Ostravě. Účastníci si s námi zahráli tipovací soutěž o zapůjčení Tesly a jak napovídaly jejich rozjasněné tváře, byla to zábava. O soutěž byl opravdu velký zájem. Možná i proto, že se hádal „objem sympatické hostesky“, kterou naši kolegové před akcí nechali ponořit do kádě s vodou pěkně až po krk.

I takhle se dá využít měřicí technika 🙂

Tesla vozila návštěvníky na veletrhu AQUATHERM 2018

Výhra v tipovací soutěži

„Auto jsem měl půjčené od 14.5. do 16.5.2016. Výlet s Teslou jsem vyhrál v tipovací soutěži na Vodohospodářské konferenci v Hradci Králové v roce 2016. Ohromný výkon a akcelerace vozu jsou super. Už vím, co si příště koupím. S autem jsme navštívili Lednicko – Valtický areál a město Mikulov. Jen síť nabíjecích stanic je zatím nedostatečná a v nákupním centru Vaňkovka v Brně byl o jednu zásuvku téměř boj s ostatními elektromobily. Lepší nabíjení bylo na AvionParku, kde jsme byli sami a i nabíjení bylo rychlejší.

Ještě jednou díky za super zážitek.

Honza Adámek“

Ing. Jan Adámek, Cheb

DOD 2016 – Hlavní cena víkend s elektromobilem Tesla

Hlavní cenou Dne otevřených dveří 2016 bylo slosování o to, komu zapůjčíme na víkend elektromobil Tesla se 700 koňmi pod kapotou. Vítěze jsme vylosovali ze všech účastníků Dne otevřených dveří. Tím nejšťastnějším se stal pan Brázdil z Kroměříže.

Jaroslav Brázdil, Kroměříž

  

2017 – Výhra za účast na Dni otevřených dveří

 

Ondřej Cimfl z Potštejna, který ji vyhrál za účast na našem Dni otevřených dveří zapůjčení Tesly okomentoval jako „nej zážitek v životě“. On i jeho rodina si užili výletů, při kterých najezdili úžasných téměř tisíc „šťastných“ jarních kilometrů.

Ondřej Cimfl, Potštejn

 

Zapůjčení Tesly klientovi na svatbu dcery

„Samozřejmě nic není tajné. V sobotu dne 10.6.2017 jsem vdával mladší dceru.

Tesla odvezla nevěstu s tatínkem ke svatebnímu obřadu na zámek v Náměšti na Hané a následně do Olomouce na svatební hostinu. Všichni samozřejmě obdivovali v první řadě nevěstu, ale hned po ní se zájem soustředil na Teslu. A když už jsme ji měli k dispozici, tak ji mnozí svatebčané využili k předváděcím jízdám. Tesla určitě přispěla k bezchybnému svatebnímu dni a spokojenosti novomanželů i svatebčanů.“

Ing. Miloslav Skoupil, Olomouc

 

Chcete i vy zažít, jaký je to pocit, krotit 700 koní pod kapotou naší Tesly?

Podívejte se na možnosti, jak ji můžete na víkend získat pro sebe. ZDE