Příběhy našich klientů

Další „Teslovýhra“ putuje na Slovensko

3. lsoování Tesly na víkend ze všech přijatých objednávek na zboží proběhlo 10. 10. 2019. Výhru nám pomohl vylosovat jeden z účastníků trasovacího školení a Tesla se projede k zákazníkovi na Slovensko. Gratulujeme 🙂

 

Máme další 2 výherce

Známe další 2 výherce Tesly na víkend a výherce věcné ceny. Tentokrát jsme losovali z objednávek přijatých během prvního pololetí, z úspěšně vyřešených kalendářových hádanek během 1. pololetí a výherce věcné ceny z odpovědí na hádanku za květen-červen.

Tesla jako kanalizační vůz?

Že je elektromobil Tesla jen na „fajnové ježdění“? To vůbec není pravda!
Na tři dny jsme naši Teslu Zlatušku proměnili v profesionální kanalizační vozidlo, abychom Vám přímo na stánku ukázali, že mobilní inspekční systém Rovion® se vejde do kufru každého vozu.

Návštěvníci našeho stánku na výstavě VOD-KA v pražských Letňanech navíc opět měli šanci vyhrát Teslu na víkend.

 

Proběhlo další losování

Opět se u nás losovali výherci, tentokrát nám výherce pomohli vybrat účastníci právě probíhajícího školení trasování.

Výherci na konferencích a výstavách

Jak jistě víte, Teslu na víkend můžete vyhrát i během akcí jako jsou konference a výstavy, kterých se Radeton účastní. Letos Teslu na víkend vyhrávají ti, kteří správně uhádnou 4 místný kód od našeho speciálního trezoru, ve kterém jsou schované klíčky od elektromobilu.

 

 

Další losování výherců Tesly na víkend

Video z dalšího losování výherců Tesly na víkend. Tentokrát máme výherce 3 a loučíme se se stolním kalendářem 2018.

Kdo vyhrál a jaké jsou vyhlášeny soutěže pro rok 2019?

Tesla opět v gala

Naše načančaná Tesla se už podruhé stala součástí svatebního obřadu. V kostele Všech svatých v Ořechově u Brna byla společně s Petrem Svobodou svědkem chvíle, kdy si Vojta s Petrou řekli své „ano“.

I vy můžete zažít krásné vzrušující chvíle ve společnosti našeho vymazleného vozítka.

Jak se dostat k Tesle? – Možností je hned několik. Vše se dozvíte právě zde.

 

Máme další 2 výherce!

10. 7. 2018 proběhlo další slosování o Teslu na víkend. Vybírali jsme výherce hned ve 2 „kategoriích“. Šanci na výhru měli ti, kteří soutěžili s našimi hádankami v kalendáři a správně odpověděli na některou hádanku ve druhém kvartálu, a ti, kteří v letošním roce zakoupili od Radetonu jakýkoli přístroj.

Nestihli jste toto slosování? Nevadí, losovat budeme ještě 10. 10. 2018 a 10. 1. 2019. A navíc vaše jména z osudí nevyřazujeme 🙂

Jak proběhlo losování a kdo Teslu nakonec vyhrál se můžete podívat zde:

Za správný tip Tesla na víkend

Snažíme se přinášet vám zpestření, hry a radost také na akcích, kterých se účastníme.
Zatím poslední příležitost byla na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2017 v Ostravě. Účastníci si s námi zahráli tipovací soutěž o zapůjčení Tesly a jak napovídaly jejich rozjasněné tváře, byla to zábava. O soutěž byl opravdu velký zájem. Možná i proto, že se hádal „objem sympatické hostesky“, kterou naši kolegové před akcí nechali ponořit do kádě s vodou pěkně až po krk.

I takhle se dá využít měřicí technika 🙂

Tesla vozila návštěvníky na veletrhu AQUATHERM 2018

Výhra v tipovací soutěži

„Auto jsem měl půjčené od 14.5. do 16.5.2016. Výlet s Teslou jsem vyhrál v tipovací soutěži na Vodohospodářské konferenci v Hradci Králové v roce 2016. Ohromný výkon a akcelerace vozu jsou super. Už vím, co si příště koupím. S autem jsme navštívili Lednicko – Valtický areál a město Mikulov. Jen síť nabíjecích stanic je zatím nedostatečná a v nákupním centru Vaňkovka v Brně byl o jednu zásuvku téměř boj s ostatními elektromobily. Lepší nabíjení bylo na AvionParku, kde jsme byli sami a i nabíjení bylo rychlejší.

Ještě jednou díky za super zážitek.

Honza Adámek“

Ing. Jan Adámek, Cheb

DOD 2016 – Hlavní cena víkend s elektromobilem Tesla

Hlavní cenou Dne otevřených dveří 2016 bylo slosování o to, komu zapůjčíme na víkend elektromobil Tesla se 700 koňmi pod kapotou. Vítěze jsme vylosovali ze všech účastníků Dne otevřených dveří. Tím nejšťastnějším se stal pan Brázdil z Kroměříže.

Jaroslav Brázdil, Kroměříž

  

2017 – Výhra za účast na Dni otevřených dveří

 

Ondřej Cimfl z Potštejna, který ji vyhrál za účast na našem Dni otevřených dveří zapůjčení Tesly okomentoval jako „nej zážitek v životě“. On i jeho rodina si užili výletů, při kterých najezdili úžasných téměř tisíc „šťastných“ jarních kilometrů.

Ondřej Cimfl, Potštejn

 

Zapůjčení Tesly klientovi na svatbu dcery

„Samozřejmě nic není tajné. V sobotu dne 10.6.2017 jsem vdával mladší dceru.

Tesla odvezla nevěstu s tatínkem ke svatebnímu obřadu na zámek v Náměšti na Hané a následně do Olomouce na svatební hostinu. Všichni samozřejmě obdivovali v první řadě nevěstu, ale hned po ní se zájem soustředil na Teslu. A když už jsme ji měli k dispozici, tak ji mnozí svatebčané využili k předváděcím jízdám. Tesla určitě přispěla k bezchybnému svatebnímu dni a spokojenosti novomanželů i svatebčanů.“

Ing. Miloslav Skoupil, Olomouc

 

Chcete i vy zažít, jaký je to pocit, krotit 700 koní pod kapotou naší Tesly?

Podívejte se na možnosti, jak ji můžete na víkend získat pro sebe. ZDE